כלי זכוכית למעבדה הינם חלק חשוב במעבדות מדעיות בהם משתמשים לערבוב, חימום (כלי מעבדה אביק) וסינון כימיקלים. רוב כלי המעבדה מיוצרים מזכוכית בורוסיליקט, זכוכית איכותית ועמידה במיוחד אשר בטוחה לשימוש.

ל.י.ר.ן שיווק, מייבאת ומשווקת מגוון רחב של כלי זכוכית איכותיים כגון: צלחת פטרי, כלי מדידה, רפרקטומטר, מבחנות זכוכית, משפכים, פיפטות ועוד..
כל המלאי בחברה עובר את בקרות האיכות הקפדניות ביותר.

התחייבות מלאה

באתר המתקדם של ל.י.ר.ן שיווק ניתן להתרשם מציוד מגוון לשימושי מעבדות, כגון בקבוקי זכוכית, צלחות פטרי, מבחנות פלסטיק עם פקק, ועוד. את המוצרים המבוקשים תוכלו להזמין ולקבל עד לפתח ביתכם או באיסוף עצמי.

 

שירות מהיר, נוח ואמין

אנו יודעים היטב כי לקוחותינו נדרשים למענה מהיר ואמין, החל ברמת הציוד למעבדה ואיכותו, ועד למשלוח בטוח שמגיע בדיוק ליעדו. על כן, אנו מקפידים הקפדה יתרה על מתן מענה ברמה מעולה ללקוח, כולל בדיקות איכות קפדניות של המוצרים ומחירים הוגנים ונוחים. כמו כן, אנו מאפשרים לבצע איסוף עצמי של ההזמנות (בתיאום מראש) מבית העסק שלנו בחולון, או לקבל את הפריטים שהזמנתם במשלוח עד הבית לכל מקום בישראל.

 

מגוון פריטים למעבדות

באתר האינטרנט שלנו תוכלו להתרשם מפריטים רבים לשימוש מעבדות, וכן לקרוא את הקטלוג והוראות בטיחות יצרן. על הפריטים נמנים כאמור בקבוקי זכוכית למעבדות וכן בקבוקי ריאגנט, קולונות, מוטות בחישה, בקבוקי שקילה, מבחנות פלסטיק עם פקק, מזרקים, הידרומטרים, דיוארים לחנקן נוזלי, ריאקטורים, מעבים, בקבוקי שטיפת גזים ומבעבים, ועוד.

 

לקבלת פרטים וביצוע הזמנות

נציגי חברתנו ישמחו לעמוד לרשותכם בכל שאלה והתלבטות לגבי הזמנת מוצרים, ויספקו הצעת מחיר נוחה ומשתלמת. לקבל מידע נוסף, הכוונה והצעת מחיר התקשרו אלינו בטלפון 076-5403655.