ציוד למעבדות וכלי מעבדה איכותיים

ל.י.ר.ן שיווק מעמידה לרשות לקוחותיה קשת רחבה של כלי מעבדה איכותיים, המתאימים למגוון צרכים ושימושים במעבדות מתחומי פעילות שונים. כידוע, ציוד למעבדות חייב לעמוד בסטנדרטים גבוהים ביותר ולכן אנו מקפידים שכל הכלים שאנו משווקים יעברו בקרת איכות קפדנית. יחד עם זאת, ביכולתנו להציעם במחירים משתלמים מאוד ונוחים לכל כיס.

 

עומדים לרשותכם

אנו גאים להעמיד לרשותכם ציוד מעבדות איכותי ביותר, ממנו ניתן להתרשם באמצעות אתר אינטרנט מתקדם שהקמנו לנוחיותכם. באתר ניתן לצפות בעשרות רבות של כלי מעבדה, לרבות תמונות שלהם, הוראות בטיחות של היצרן וקטלוג. מדובר בשורה ארוכה של מוצרים הנמנים על קטגוריות שונות, ביניהם בקבוקי מעבדה ופקקים, כוסות, אלגמיירים, משורות, בקבוקי מדידה, בקבוקי יניקה, דסיקטורים, מערכות סינון ופיפטות. עוד ניתן למצוא באתר מגוון משפכים, צנצנות צביעה, משפכים מפרידים, צלחות פטרי, בירטות, קיוטות, ויילים, זכוכיות למיקרוסקופ, כוהליות, קעריות אידוי, ועוד.

 

פנו אלינו

על לקוחותינו לאורך השנים נמנות גם מעבדות הנהנות משירות מהיר ואמין, ממחירים נוחים וממוצרי איכות בדוקים. נשמח להעמיד גם לרשותכם את ניסיוננו אם יש לכם שאלות והתלבטויות לגבי המוצר הנחוץ. כמו כן, הנכם מוזמנים לפנות אלינו בכל עת דרך האתר או בטלפון על מנת לקבל הצעת מחיר ולבצע הזמנה. לפרטים נוספים, קבלת הכוונה מקצועית ושיחה עם נציגינו, התקשרו כעת לטלפון 076-5403655.