להלן רשימת החומרים הנמצאים במלאי:
 שם החומר סימון
 גליצרין למזון E 422
 חומצת לימון למזון E 330
 טיטניום דיאוקסיד למזון E 171
 טרי סודיום סיטראט למזון E 331
 סודיום בנזואט למזון E 211
 סי. אם. סי. למזון E 466
 פוטסיום סורבט למזון E 202
 קסנטאן גאם למזוןE 415
להזמנת כימיקלים נוספים ולמחירים אנא צרו קשר:

 

כימיקלים למזון

בישראל ובעולם הולך ומתפתח הנושא של כימיקלים למזון, ובמגוון שימושים - אם לצורך שיפור הטעם של המוצר, אם לשימורו ואם כדי להוסיף רכיבי תזונה מיוחדים (כן, כימיקלים למזון הם לא תמיד מזיקים לבריאות - ובהרבה מקרים הם אף משפרים את איכותו עוד הרבה יותר מכפי שהיה בלעדיהם). השימושים ברכיבים מסוג זה הם כה רבים, עד כי עוד ועוד מפעלי ייצור מבינים את החשיבות של הדבר, ומצרפים אותם לשורותיהם על אף שהם לא צפו זאת. תופתעו לגלות שניתן לשלם עבור כימיקלים למזון מחיר נמוך והוגן, והדבר אינו כרוך בהוספת עלויות גבוהות מאד לעסק.

כימיקלים נפוצים במזון

בין הרכיבים השונים בתחום, ניתן למצוא בעיקר גיליצרין למזון, חומצת לימון למזון וחומרי ייצוב ושימור שונים. גיליצרין למזון טוב למגוון שימושים - ובראשם המתקת המוצר או ייצובו, ואילו חומצת לימון למזון (המכונה גם חומצה ציטרית) מאפשרת לשמר את מוצרי המזון השונים בצורה טובה יותר, וכן היא מאופיינת בטעם ייחודי המשמש לשיפור והבטלת הטעמים במוצר הקיים. חומרי השימור הם למעשה קריטיים לשמירה על חיי מדף ארוכים, והם כמובן מעלים את מחיריהם של המוצרים השונים.

מגוון רכיבים במחירים ללא תחרות

אנו בל.י.ר.ן שיווק מחזיקים במגוון רחב מאד של חומרי גלם לתעשיית המזון, כמו גם לשימושי תרופות וקוסמטיקה. צרו איתנו קשר בטלפון 076-5403655 ואנו נשמח לספק עבורכם את כל הרכיבים שאתם מחפשים, במחירים ללא תחרות ובתוך זמן אספקה קצר ומפתיע.